Blog Elements

You can display blog posts in various ways with the “Blog Post” element/shortcode. You can see one example here and even more at the blog main menu item of this demo.

111111

در این مقاله سعی داریم به بررسی مختصر و مفید بلبرینگ های غلطشی بپردازیم پس با های یدک همراه باشید.

 بلبرینگ غلتشی چیست؟

 

بلبرینگ های غلتشی نوعی از بلبرینگ ها هستند که از رینگ ( 2 عدد) و اجزای غلطنده تشکیل شده اند که این اجزا در داخل رینگ ها حرکت میکنند و توسط مهاری به هم مرتبط هستند تا فاصله آنها همواره ثابت مانده و برخورد و تماسی نداشته باشند.

این مهار ها (قفسه ها) در رولبرینگ های کروی خود تنظیم بدون لبه و کروی باید موقعیت محور دوران رینگ ها را تنظیم نمایند . در بلبرینگ های قابل تفکیک علاوه بر این وظایف این مهارها باید توانایی نگه داشتن اجزا در کنار هم را نیز داشته باشند که همین امر موجب تسهیل نصب بلبرینگ ها میشود.

انواع بلبرینگ غلتشی کدام است؟

 

انواع بلبرینگ غلتشی شامل: رولر استوانه اي ، رولر مخروطی ، رولر سوزنی ، رولر بشکه اي متقارن ، رولر بشـکه اي نـا
متقارن و ساچمه ای می باشد.

 

بلبرینگ غلتشی از چه مواد ساخته میشوند؟

 

رینگ ها و اجزا غلتنده عموما از فولاد های کروم دار ساخته میشوند . این فولاد های توانایی سختی پذیری بالایی دارند .در برخی موارد نیز از فولاد های سخت استفاده میشود.در بلبرینگ های خاص که زیر فشار بار، سرعت، حرارت و خوردگی هستند از فولادهای مقاوم به حرارت، خوردگی، یا اسید استفاده میشود.

 

 

جنس مهارها (قفسه ها) بلبرینگ غلتشی از چیست؟

 

جنس این مهارها غالبا از ورق های فولادی و بعضا از ورق های برنجی بوده است که به روش پرس کاری ساخته میشود.مهار های یک پارچه نیز از ورق های برنجی، پلاستیک، رزین فنولی، آهن ژینتر، آلیاژهای سبک ساخته میشود.لازم به ذکر است که غالبا این مهار ها از مواد ترموپلاست تزریق شده در قالب ( پلی امید تقویت شده با الیاف شیشه) تولید میشوند.

بلبرینگ غلتشی چیست؟ .های یدک

وجه تمایز بلبرینگ شعاعی غلتشی از محوری غلطشی چیست؟

 

همانطور که میدانیم بلبرینگ های غلطشی که بر اساس طراحی و کاربرد دسته بندی شده اند. که وجه تمایز
بین بلبرینگ های شعاعی از بیرینگهاي محوري شکل اجزاي غلتنده و راستاي اعمـال بـار اصـلی بـه آنهـا است.

 

در این مقاله آموختید که بلبرینگ غلتشی چیست همچنین به پاسخ 5 سوال در مورد بلبرینگ های غلتشی پرداختیم. اگر می‌خواهید بهترین قیمت بلبرینگ های اصل را دریافت کنید. کافی است که با ما در ارتباط باشید.

 

نویسنده: واحد بازاریابی های یدک

تاریخ: 21/11/1399

منبع: های یدک

 

بررسی تخصصی لکسوس nx300

,
با بررسی تخصصی لکسوس nx300 در سامانه تخصصی های یدک درخدمت شما عزیزان هستیم. لکسوس ان ایکس (Lexus NX‎) از شاسی‌بلند کوچک تولید شده در سال ۲۰۱۴ میلادی شرکت لکسوس می‌باشد لکسوس ان ایکس 300 هیبریدی - Lexus NX300h پیشتر به واسطه موفقیت لکسوس RX350،…

بررسی تخصصی پورشه کاین

,
بررسی تخصصی پورشه کاین در رسانه تخصصی های یدک در خدمت شما هستیم.. پورشه کاین Porsche Cayenne یک خودروی پنج سرنشین سایز متوسط لوکس است که از سال ۲۰۰۲ توسط شرکت آلمانی پورشه تولید می‌شود. اولین نسل خودروی شاسی بلند (SUV) کمپانی پورشه (PORSCHE) م…